לכבוד
הרב מנחם שיחי' סופר

שלום,

זה זמן רב שאני מחפש חוברת עבודה מסודרת עבור לימוד המשנה, חוברת שתאיר את עיני התלמידים - והנה הזדמנה לידי חוברת 'ברכות-המשנה שלי' חוברת מדהימה שמביאה לתלמיד את הידע, ההבנה ואת אהבת המשנה, חוויה של לימוד ממש.

הילדים מחכים לרגע בו אומר להם להוציא משנה, עובדים בחוברת בכייף דבר שהיה חסר בכיתתי עד היום ועל כך תודה. שהשם יצליח דרכך בתקווה להצלחה בדרכך ובחוברות חדשות שנראה מפרי עמלך.

תודה
מיכאל הרוש

  

לכבוד
הרב סופר שיחי'

שלום רב,

זה מספר שנים שאני רוכשת עבור ילדי כיתתי את החוברות הנפלאות פרי עמלך, אני מפיקה את מירב התועלת מהן, ועל כך יישר כוח!

הצלחה בהמשך,
בית ספר כיסופים - בת ים

לכבוד מנחם,

שלום וברכת טוב!

אני רוצה להודות לך על החוברת הנפלאה והמהנה. אני חושב שדווקא בנושא כמו לימוד המקדש העוסק במציאות שאיננו רואים בעיניים ביום-יום, חשובה ההמחשה והציור, ועשית את זה בצורה יפה ומרחיבת דעת בחוברת. מאחל לך שתמשיך לעסוק ולעשות ולעורר את ליבות בני ישראל לידיעת המקדש ואהבתו ומתוך הכיסופים שלנו, יראה הקב"ה בעיניו ויגאלנו גאולה שלימה.

תודה והמשך הצלחה
ניתאי - נחלים

משרד החינוך מחוז חיפה

לכבוד המורה מנחם סופר

שלום רב,

קבלתי בברכה את חוברת העבודה לתלמיד על מסכת מידות, פרי יצירתך, ואני מבקש לברך אותך על היוזמה החדשה שלך בהכנת חוברת אסתטית עם משימות לתלמיד המפתחות את החשיבה ומעשירות את הידע.

השימוש בציורים, בשרטוטים ובתמונות, ממחישים בצורה נאה את הטקסטים ומפתחים את הדמיון של התלמידים והמשתמשים ועל כך ברכותיי.

חן חן ויישר כחך, להגדיל תורה ולהאדירה

מר שמעון שטרית מפקח איזורי

נוסח המכתב:

יום ראשון ז' מנ"א ה' תשע"א

כבוד הרב ידידי היקר,
מר מנחם שיחי' סופר

שלום וברכה !

ראשית ברצוני להודות לך על מפעל חייך החוברות לימוד משניות עם העבודות על המשנה ובמיוחד מס' מדות,זה כמה שנים שאני כמחנך כיתה ד' ת"ת חב"ד נה"ח מלמד בחודש האחרון ללימודים את מס' מדות , והתלמידים פשוט נהנים לבצע את כל המשימות בחוברת, השאלות התשבצים והחידות .כנראה גיוון המשימות הופך את הלימוד לחוויה ,ובכלל המשימות מכוונות את התלמידים להבין אל בוריו את פשט המשנה שזו היא תכליתו של כל מורה ומחנך להביא את התל' להבנה נכונה של המשנה , ולדעתי החוברת שלך הוא הכלי הטוב ביותר.

יש לי בת ואחיינית (נוטיק) שתיהן בכיתה ד' ,וכשהן ראו את החוברת לא ויתרו לי ,ואכן רכשתי להן את החוברות וכעת בחופש תשעת הימים הן שוקדות על מס' מדות בוני המקדש.

יישר כוחכם ועשו חייל בפועלכם.

בברכת התורה
יוסי שניאורסון
מחנך כיתה ד'

נוסח המכתב:

ט"ו סיון תש"ע | 28 מאי 2010

לכבוד הרב מ. סופר שלום וברכה,

קיבלתי בתודה את חוברות העבודה לחגי ישראל שהוצאת לאור. החוברות בנויות לפי רמות שונות מכיתה א' עד כיתה ו' ומתאימות לתיבור החרדי, בנים ובנות.

נהניתי לראות כי הושקע מחשבה רבה בגיוון והתאמתן לגילאים השונים, מתוך התחשבות ומתן מקום למנהגי העדות השונות בהלכות החגים, לספרדים ולאשכנזים.

בטוחני כי בתי ספר שישתמשו בחוברות אלה יוכלו להוסיף מימד נוסף של יידע וחוויה לתלמידיהם ותלמידותיהם.

בברכה,
הרב יוסף פוליטי 
מפקח על פרויקטים ארציים